Vending Biuro

/Vending Biuro

Cukier biały i brązowy w saszetkach

Cukier biały i brązowy w saszetkach W naszej ofercie znajduje się również cukier brązowy i biały w wygodnych do zastosowania saszetkach. Nasze cukry to idealne rozwiązanie do osłodzenia naszych kaw. Cukier brązowy nada charakterystycznej i wspaniałej słodyczy. Wygodne jednorazowe opakowanie w saszetkach, Cukier brązowy posiada wyjątkowy charakter smaku.

Kapsuły i saszetki

Kapsuły i saszetki Pellini Flagowe mieszanki ziaren arabiki. Odmiany dla tej kompozycji są starannie dobierane. Łagodny i delikatny smak, przyjemny aromat. System Easy Serving Espresso to system papierowych saszetek przeznaczonych do przygotowania kawy espresso w ekspresach kompatybilnych z tym systemem. Saszetki i kapsyły Pellini idealnie się nadają do zastosowania z ekspresami ESMART i PALLINO Flagowy produkt Pellini, Starannie dobierane mieszanki kaw, Łatwe do zastosowania.

Ekspres Pallino

Ekspres do kawy PALLINO Ekspres Pallino jest ekspresem bardzo wygodnym w użytkowaniu. Posiada pojemnik na wodę, który w łatwy sposób można napełnić wodą. Ekspres ten jest dostosowany do robienia prawdziwego espresso. Łatwy do napełnienia pojemnik na wodę, Łatwa wymiana kapsuł, Dostosowany do robienia prawdziwego espresso.

Ekspres do kawy ESMART

Ekspres do kawy ESMART Ekspres Esmart jest kompaktowy i bardzo łatwy w obsłudze. Posiada pojemnik na wodę, który w łatwy sposób można napełnić wodą. Maszyna ta ma bardzo ładny kształt. Ekspres ten jest dostosowany do robienia prawdziwego espresso. Łatwy do napełnienia pojemnik na wodę, Bardzo ładny kształt, Dostosowany do robienia prawdziwego espresso.